• Kuchnia z Owacami Morza

    OFERTA DLA FIRM

    Solskiego 6, 52-416 Wrocław

Oferta dla Firm

Zorganizuj integracje dla swojego zespołu lub spotkanie biznesowe w naszych restauracjach! Przygotujemy dla Państwa luźny obiad z owocami morza, elegancką kolację z ostrygami lub skrojony na miarę bankiet firmowy. We wszystkich naszych konceptach i lokalizacjach posiadamy ponad 500 miejsc siedzących.


Catering dla Twojej firmy
Mamy doświadczenie oraz zasoby do organizacji przyjęć firmowych oraz cateringów. Od 3 lat współpracujemy z największymi firmami na dolnym śląsku. Możliwość swobodnego komponowania menu pozwoli uszyć event na miarę. Wspieramy organizację konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i plenerowych. Organizujemy również poczęstunki świąteczne i okolicznościowe.


Lunch’e dla firm
Oferta to także smaczne lunch’e, codziennie inne, przygotowane zawsze ze świeżych produktów. W naszej ofercie znajdują się dania z owocami morza a w naszych innych konceptach serwujemy dania kuchni azjatyckiej, izraelskiej i włoskiej. Możemy przygotować również ofertę indywidualną skrojoną pod klienta.


Rozwiązania COVID
Jeśli chcesz zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa a integracje chcesz zorganizować online, to my dostarczymy jedzenie bezdotykowo do Twojego zespołu a posiłek zjecie wspólnie przez Skype lub Messenger ☺


Wypożyczenie sprzętu cateringowego
Jeśli chcesz sam zorganizować swój event a brakuje Ci zasobów, to my wypożyczymy wszystko co potrzebne do zorganizowania event’u.


Osoba do kontaktu:
Piotr Mydlowski:

576 000 352
pmydlowski@seafoodbar.pl

#natymsieznamy


Kontakt

+48 535 427 000
biuro@seafoodbar.pl

Godziny otwarcia

Niedziela - Czwartek
09:00 - 22:00
Piątek - Sobota
09:00 - 24:00

Adres

Solskiego 6
52-416 Wrocław